VI Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 22 lutego 2022 roku w naszej szkole odbył się VI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Małej. Udział wzięło 32 zawodników w VI kategoriach wiekowych.  Byli to uczniowie i absolwenci nie tylko naszej szkoły, ale również szkół sąsiednich oraz średnich. Organizatorem turnieju był Dyrektor Szkoły Pan Stanisław Strzałka wraz Uczniowskim Klubem Sportowym.  Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zdecydowało o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach.  Na zakończenie zostały wręczone puchary, dyplomy i nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla pozostałych uczestników i kibiców. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pracownikom za pomoc w organizacji tego wydarzenia oraz  przygotowanie pysznego poczęstunku.

Laureaci w poszczególnych kategoriach wiekowych:

I Chłopcy z klas I-III

 1. Kacper Sowiźrał
 2. Szymon Andreasik
 3. Nikodem Grabski

II Dziewczyny z klas IV-VIII

 1. Aleksandra Książek
 2. Zuzanna Kędzior
 3. Zuzanna Mroczek
 4. Julia Pociask

III Chłopcy z klas IV – VI

 1. Mateusz Czaja
 2. Filip Wodzisz
 3. Jakub Nykiel
 4. Rafał Rusin

IV Chłopcy z klas VII – VIII

 1. Igor Nowak
 2. Antoni Zapał
 3. Kacper Pitera
 4. Dawid Krysa

V Dziewczyny ze szkół średnich

 1. Alicja Skóra
 2. Anna Strzałka
 3. Ilona Cholewa

VI Chłopcy ze szkół średnich

 1. Patryk Bęben
 2. Filip Kędzior
 3. Sebastian Pasek
 4. Dawid Książek
Share on facebook
Udostępnij