Śluby chórzystów… i nie tylko

Wakacje 2018 r.

Piękne, letnie dni to idealny czas na śluby i wesela. Wakacyjna aura sprzyja zabawie i tańcom.. 
Jest to intensywny czas również dla naszego chóru. 14 lipca 2018 roku towarzyszyliśmy byłym chórzystom – Agacie i Januszowi Orkisz w dniu zawarcia przez nich sakramentu małżeństwa.
Msza ślubna stanowi najważniejszy i najpiękniejszy moment dla Pary Młodej, a oprawa muzyczna nadaje uroczystości wyjątkowy charakter. Dlatego też, wdzięczni byłym chórzystom za ich zaangażowanie, w ten sposób chcemy zaznaczyć swoją obecność przy nich. Na tę okazję mamy przygotowany specjalny, dobrze dopasowany repertuar.
21 lipca mieliśmy zaszczyt śpiewać na ślubie Barbary i Arkadiusza Fularów. W ramach podziękowania Państwo Młodzi oraz ich rodzice zaprosili nas na drugi dzień poprawin wesela. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą gościnę i świetną zabawę. Podczas wspólnego biesiadowania nie zabrakło również śpiewu ( jak na chórzystów przystało). 

Podczas wakacji śpiewaliśmy również na ślubie Agnieszki i Józefa Kurosiów. Ślub odbył się w Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie.

W galerii załączamy również zdjęcia z poprawin wesela Barbary i Damiana Zielińskich. W podziękowaniu za oprawę muzyczną Mszy Ślubnej członkowie chóru wraz z Panem Dyrygentem zostali zaproszeni na przyjęcie, za co ponownie serdecznie dziękujemy.

Dzień 26 maja 2018 roku był najważniejszym dniem w życiu dla naszej pięknej i utalentowanej solistki Edyty Dubiel. Postanowiliśmy odrobinę przeszkodzić parze młodej w przejeździe do domu weselnego i odśpiewać dla nich życzenia. A w jaki sposób to zrobiliśmy – oglądnijcie zdjęcia poniżej 🙂

Share on facebook
Udostępnij